Serbest Stil Dans Dersi

SERBEST STiL DANS  sınıfı  01 Ekim 2016 / Cumartesi  başlayacak. Tek başına ve grup ile dans edebilme, serbest ve koreografik hareketler çalışması ile  dans yeteneğine sahip olabileceğiniz sınıf açılıyor . . . hip-hop, disco (club), electro-boogie, popping, locking, robot, house  ve pop tarzlarındaki dans..

Sosyal Latin Dansları

Yeni - Başlangıç Seviye  Sosyal Latin Dansları Sınıfı: 7  Ekim 2015 / Çarşamba saat 20:45 de Bostancı Clubsporium da  başladı . . . SALSA ağırlıklı BACHATA, KIZOMBA ve CHA CHA CHA dansları eğitimi . . . Kısa sürede latin danslarının ritim, temel adım ve başlangıç seviyedeki figürlerini yapabileceksiniz ..

Juggling Workshop _ Melih Altın @ZorluPSM

Hanımlar, Beyler . . . 29 Ocak 2015 / Perşembe günü ”Smashed by Gandini Juggling” gösterisinden önce saat: 19:00 da sahne alacağım Zorlu Center  PSM Şehir sahnesine ücretsiz davetlisiniz . . .Juggling gösterisi ve eğitimi yapacağım etkinlikte 10 dk. içinde 3 top çevirmeyi öğrenmek, isterseniz kaçırmayınız . . . 3 top ..

SALSA WORKSHOP

Hanımlar, Beyler :8 Ocak 2015 / Perşembe 19:00′da,MELiH ALTIN eğitmenliğinde, Zorlu Center PSM de,ücretsiz SALSA WORKSHOP düzenlenmiştir. Salsa dansının temel adım ve figürleri eğitimi yapılacak ve parti tadında olacak bu dans çalışmasına tüm dans severler davetlidir . . . Salsa dansının başlangıç seviye adım ve figürlerini öğrenebilir,..

BACHATA WORKSHOP

Hanımlar, Beyler :21 Aralık 2014 / Pazar Saat  17:00 de MELiH ALTIN eğitmenliğinde, Zorlu Center PSM de, ücretsiz “BACHATA WORKSHOP” yapılacaktır… Bachata dansının temel adım ve figürleri eğitiminin verileceği veparti tadında olacak bu dans çalışmasına tüm dans severler davetlidir . . .Bachata dansının başlangı..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!